کنگره وزرا و کارمندان تراز انقلاب و شهدای دولت برگزار می‌شود
کنگره وزرا و کارمندان تراز انقلاب و شهدای دولت برگزار می‌شود
دبیر ستاد هفته بزرگداشت هفته دولت بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات از برگزاری سومین کنگره بزرگداشت وزرا و کارمندان شهید با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران خبر داد.

به گزارش ایرنا، رضا خسروی صبح سه‌شنبه در تشریح برنامه‌های کنگره اظهارداشت: تقارن ایام سوگواری امام حسین هستیم با هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر می‌تواند الگویی برای کارمندان دولت در تاسی از اباعبدالله ‌الحسین و شهیدان رجایی و باهنر باشد.

دبیرستاد هفته بزرگداشت هفته دولت بسیج ادارات و وزارتخانه‌ها افزود: سومین کنگره وزرا و کارمندان شهید دولت یکم شهریور به صورت مجازی با حضور فرمانده کل سپاه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود که در این برنامه از ۱۰ خانواده شهید و ایثارگر دولت تجلیل می‌شود.

وی با بیان اینکه رسالت اصلی بسیج ادارات تحقق دولت اسلامی است، اضافه کرد: دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی هم چهارم شهریور به صورت مجازی با دعوت و تجلیل از کارمندان شاخص در مرکز پژوهش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

دبیرستاد هفته بزرگداشت هفته دولت بسیج ادارات و وزارتخانه‌ها گفت: رییس مجلس شورای اسلامی در این مراسم به صورت ویدئو کنفرانس سخنرانی خواهد کرد. ضمن اینکه از تمبر یادبودی رونمایی خواهد شد.

خسروی خاطرنشان کرد: برگزاری میز خدمت توسط بسیجیان ادارات و وزارتخانه‌ها هم از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این هفته است.