کارمندان دستگاه ورزش همدان از هیئت‌های ورزشی استعفا داده‌اند
کارمندان دستگاه ورزش همدان از هیئت‌های ورزشی استعفا داده‌اند
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه به وعده‌ام درباره خروج کارکنان از هیئت‌ها عمل کرده‌ام، گفت: تمام کارمندان دستگاه ورزش استان همدان از هیئت‌های ورزشی استعفا داده‌اند.

محسن جهان‌شیر در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ پیرامون وعده خروج کارمندان دستگاه ورزش از هیئت‌های ورزشی استان همدان اظهار داشت: تعدادی از کارکنان ورزش و جوانان همدان در هیئت‌های شمشیربازی، جانبازان و معلولان، تیراندازی باکمان، بدمینتون، اسکی، وزنه‌برداری، نابینایان، قایقرانی، همگانی، هندبال، تیراندازی، سوارکاری، انجمن‌های ورزشی، پزشکی ورزشی و هیئت نجات غریق و غواصی به عنوان رئیس، دبیر، خزانه‌دار و سایر بخش‌های هیئت‌ها فعالیت می‌کردند.

وی افزود: طبق وعده خروج کارکنان دستگاه ورزش استان همدان از هیئت‌های ورزشی هم‌اکنون ۹۹ درصد خروج کارکنان ما از هیئت‌های ورزشی انجام‌شده و تنها موضوعی که باقی‌مانده بحث ریاست هیئت نجات غریق و غواصی استان همدان بوده که آن هم رئیس هیئت استعفای خود را داده و فدراسیون با استعفای وی مخالف کرده و دلیل خود را این‌چنین عنوان کرده که ما تازه مجمع برگزار کرده‌ایم و از عملکرد رئیس هیئت خود نیز رضایت داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه در بحث مجامع انتخابات شخص رئیس را تعیین می‌کند، گفت: فدراسیون علی‌رغم اینکه رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان تمایلی به ماندن نداشت و استعفای خود را تقدیم کرده بود اما با استعفای وی مخالفت کرد و سیروس سوریان تنها کارمند ما خواهد بود که در هیئت‌های ورزشی فعالیت دارد.

جهانشیر خاطرنشان کرد: اما دیگر کارمندان دستگاه ورزش بدون استثنا همه استعفا داده‌اند و هیچ بحثی در این موضوع دیگر نخواهیم داشت.

وی با اشاره به دیگر وعده دستگاه ورزش در تأسیس اداره شهرستان بیان کرد: تمام اقدامات را انجام داده و شاکله اصلی اداره شهرستان همدان را مشخص کرده‌ایم و همین روزها نیز اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان تأسیس خواهد شد.

  • نویسنده : خبرنگار ورزشی
  • منبع خبر : مهر