محدودیت فعالیت برخی صنوف یک هفته دیگر تمدید شد/ ادامه «دورکاری» کارمندان
محدودیت فعالیت برخی صنوف یک هفته دیگر تمدید شد/ ادامه «دورکاری» کارمندان
استاندار تهران گفت: اعمال محدودیت در فعالیت استخرهای سر پوشیده، تالارهای پذیرایی برای عروسی، برگزاری مراسم عزا، همایش‌ها و ورزش‌های پرخطر و عدم برگزاری نماز جمعه تهران به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران اظهار داشت: با توجهب روند مراجعین به درمانگاه‌های تابعه بیمارستان‌ها و مراکز ۱۶ و ۲۴ ساعته ارائه کننده خدمات در استان تهران و میزان بستری روزانه افراد، محدودیت‌ها از روز شنبه ۴ مردادماه به مدت یک هفته دیگر تمدید می‌شود.

وی اضافه کرد: استخرهای سر پوشیده، تالارهای پذیرایی برای عروسی، برگزاری مراسم عزا، همایش‌ها و ورزش‌های پرخطر و عدم برگزاری نماز جمعه تهران به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

استاندار تهران بیان داشت: نظارت جدی بر اعمال این محدودیت‌ها توسط ناظرین سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران در دست انجام است.

بندپی درباره فعالیت کارمندان و دور کاری دو سوم کارکنان، خاطر نشان کرد: ابلاغیه‌ای که اعلام کردیم از ۲۹ تیر به مدت ۱۰ روز بوده و تا چهارشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه پیک شیوع مربوط به تعطیلات ۴ و ۵ و ۱۴ و ۱۵ خرداد بوده است، متذکر شد: هنوز روند بستری در حال افزایش است و در حال حاضر شاهد افزایش ۱۵۰ تا ۲۰۰ بیمار بستری در استان تهران هستیم.