بسیج از هیچ تلاشی برای ایجاد «دولت اسلامی» دریغ نمی‌کند
بسیج از هیچ تلاشی برای ایجاد «دولت اسلامی» دریغ نمی‌کند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گردهمایی گردان‌های بیت المقدس و کوثر بسیج وزارتخانه ها و ادارات: تغییر مفهوم قدرت و هندسه قدرت، دو دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی بوده است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار غلامرضا سلیمانی امروز در گردهمایی بزرگ گردان‌های بیت المقدس و کوثر بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات تهران بزرگ که در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاورد‌های بسیاری داشت، اظهار داشت: یکی از این دستاورد‌ها سقوط رژیم پهلوی بود و در آن زمان دستاورد‌های راهبردی زیادی داشتیم که به آن توجه لازم نشد و باید تبیین شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رژیم پهلوی از لحاظ امنیتی، انتظامی و اقتصادی در آمادگی کامل بود، افزود: امام خمینی (ره) با دست خالی و با استفاده از ظرفیت مردمی توانستند رژیم پهلوی را شکست دهند.
سردار سلیمانی تصریح کرد: امروز در یک طرف آمریکا، اروپا، صهیونیست‌ها و کشور‌های مرتجع منطقه با توانایی‌های مادی و فناوری قرار دارند و در طرف دیگر، ایران و کشور‌های جبهه مقاومت هستند. این‌ها در محاسبه قابل مقایسه نیست، اما می‌بینیم که هرگاه جبهه مقاومت به حرکت درآمده، به پیروزی رسیده است؛ این یعنی تغییر مفهوم قدرت.
کد ویدیو

وی با اشاره به اینکه تغییر هندسه قدرت یکی دیگر از دستاورد‌های انقلاب اسلامی است، گفت:: آمریکا در پی جنگ جهانی دوم و بمباران برخی کشور‌ها، گروهی را تشکیل داد که حق وتو داشتند و هندسه قدرت را تشکیل دادند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی ساختار این هندسه قدرت متزلل شد و امروز شاهد موفقیت‌های جبهه مقاومت در مقابل این هندسه قدرت هستیم.
سردار سلیمانی با اشاره به اینکه با استقرار مردم‌سالاری دینی و ایجاد راهبرد دینی در منطقه، آمریکا تمام توانایی خود را برای شکست جبهه مقاومت به میدان آورد و راهی که مردم در ۴۰ سال انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پیمودند، باعث شد که دشمنی آمریکا بیش از گذشته شود.
وی با اشاره به کلام معروف امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»، خاطرنشان کرد: این یک شعار نبوده، بلکه یک راه برای ملت ایران و کشور‌های منطقه برای خارج شدن از سلطه آمریکا بوده است.

سردار محمدرضا یزدی ، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)
 بسیج از هیچ تلاشی برای ایجاد «دولت اسلامی» دریغ نمی‌کند
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ: در جهت ایجاد «دولت اسلامی» از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد
سردار «محمدرضا یزدی» فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ صبح امروز در گردهمایی بزرگ گردان‌های بیت المقدس و کوثر بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات تهران بزرگ که در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد، اظهار کرد: بسیجیان حاضر در این مراسم، برای تحقق آرمان‌های دفاع مقدس آماده هستند.
وی افزود: در بین این بسیجیان کسانی هستند که برای دفاع از حرم کیلومتر‌ها آن طرف‌تر با دشمن مقابله می‌کنند.
کد ویدیو

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: امروز به مردم می‌گوییم در جهت ایجاد «دولت اسلامی» از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
سردار یزدی ادامه داد: به امام خامنه‌ای عزیز می‌گویم که کارمندان دولت در گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر برای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی قدم‌های محکمی برخواهند داشت و در مقابل نفوذ‌های دشمن ایستادگی خواهند کرد.
وی اضافه کرد: به دشمنان نیز می‌گویم که اگر در تصور این هستید که برای مقابله با انقلاب ما نقشه طراحی کنید، نقشه‌های شما همچون گذشته نقش بر آب خواهد شد.

سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین
آمادگی بسیجیان برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از آمادگی بسیجیان برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خبر داد.
سردار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه گردهمایی بزرگ گردان‌های بیت المقدس و کوثر بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات تهران بزرگ با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این گردهمایی به پاس گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگری‌ها ملت ایران و رزمندگان در دفاع مقدس برگزار شده است.
وی با بیان اینکه این گردهمایی بیان‌کننده عظمت و دستاورد‌های انقلاب اسلامی است، افزود: حضور بسیجیان در این گردهمایی نشان‌دهنده عظمت، قدرت و اقتدار ایران است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: بسیجیان با آمادگی کامل، آماده و گوش به فرمانِ اوامر فرمانده معظم کل قوا هستند.
سردار سلیمانی گفت: با توجه به تمامی مؤلفه‌های بسیج، بسیجیان برای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اعلام آمادگی می‌کنند.