بسیجیان نمونه شرکت ملی پست تجلیل شدند
بسیجیان نمونه شرکت ملی پست تجلیل شدند
در حاشیه گردهمایی فرماندهان و بسیجیان شرکت ملی پست، از بسیجیان نمونه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این مراسم که شب گذشته به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن شهید قندی برگزار شد، حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، سید حمید رضا قریشی فرمانده بسیج وزارتخانه ها و ادارات سپاه محمد رسول الله (ص)، سعید مهدیون فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی اکبر هادوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج و جمعی از مدیران و بسیجیان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان شرکت ملی پست حضور داشتند.

مدیر عامل در این مراسم ضمن نکوداشت هفته دفاع مقدس یاد و خاطره رشادتها و مجاهدتهای رزمندگان اسلام را در طول هشت سال دفاع مقدس گرامی داشت.

نعمتی با بی بدیل خواندن خدمتگزاری پست در دوران جنگ تحمیلی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس نامه های رزمندگان نقش مهمی در ایجاد ارتباط و انعکاس احساسات درونی فرد با خانوادهایشان ایفا می کرد.

وی افزود: بسیج پشتوانه قوی و مستحکم نظام و انقلاب در مقابل همه توطئه ها، تهدیدها و تحریمهای اعمال شده از سوی دشمنان است که باید روز به روز تقویت شود و با اقتدار راه خود را ادامه دهد. 

وی همچنین: کار و خدمت بی توقع  برای توسعه، عمران و پیشرقت ایران اسلامی را از مهمترین ویژگی های بسیجیان عنوان کرد.

در این مراسم از خانواده شهید صیف الله اسماعیلی و همچنین احمد عباسی فشمی از رزمندگان دوران  هشت سال دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.