آمار اشتغال کارمندان زن دولت رو به افزایش
آمار اشتغال کارمندان زن دولت رو به افزایش

معاون رئیس جمهورگفت: آمار اشتغال کارمندان زن دولت رو به افزایش است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معصومه ابتکار در جلسه شورای اداری خراسان رضوی افزود:  اکنون ۴۱ درصد از کارمندان دولت خانم هستند که با توجه با تاکید رئیس جمهور آمار اشتغال کارمندان زن دولت رو به افزایش است و تا پایان امسال این رقم افزایش می یابد.

وی گفت: با توجه به اینکه آمریکا در کشور ما جنگ روانی ایجاد کرده است باید با برنامه ریزی ریزی بهتر برای فعالیت های اقتصادی گام های بهتری برداریم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه متاسفانه هنوز در اجرای عدالت اجتماعی، عدالت اقتصادی و عدالت جنسیتی در کشور ما ضعف های وجود دارد گفت:در بعضی نقاط کشور آمار دختران بازمانده از تحصیل زیاد رقم خوشایندی نیست.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: مسیر توسعه پایدار همه جوامع از آموزش و پرورش می گذرد، هر چه به آموزش و پرورش توجه کنیم، جامعه رشد بیشتری پیدا می کند  از این  رو لازم است دستگاه های اجرایی به کمک نهاد آموزش و پرورش بیایند.

قاسمعلی خدابنده با اشاره به  بیش از ۸۴ هزار نفر فرهنگی، یک میلیون و ۲۳۰ هزار دانش آموز در ۱۰هزار فضای آموزشی در خراسان رضوی افزود: امیدواریم با همکاری بین دولت و مجلس شاهد ارتقای سطح معیشتی و عزتمندی فرهنگیان باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی، مدیر کل کار و امور اجتماعی استان از دیگر سخنرانان در این جلسه بودند.

  • نویسنده : خبرنگار
  • منبع خبر : خبرگزاری صدا و سیما